Smaržas pēc zodiaka zīmes

Astrologi ir pārliecināti, ka zvaigznes ietekmē ne tikai mūsu raksturu un noskaņojumu, bet arī mūsu smaržu izvēli. Pēc viņu domām, pareizi izvēlēts aromāts, padara cilvēku enerģētiski spēcīgāku.

Auni –pazīstami ar savu ietiepību un neatkarīgo raksturu. Viņi īpaši uzmanīgi izvēlas parfimēriju, tāpēc starp šīs zīmes pārstāvjiem var satikt ne mazums parfimērijas cienītājus. Kā uguns stihijas zīmes, auni dod priekšroku pietiekoši spilgtiem un piesātinātiem aromātiem ar pikantām, koksnes un citrusu notīm.

Sievietēm: Givenchy „Ange Ou Demon Le Secret”, Gucci „Guilty”, Chanel „Coco Mademoiselle”, Armand Basi „In Red”.

Vīriešiem: Calvin Klein „Euphoria Men”.

Vērši – diezgan konservatīvi smaržu izvēlē. Nereti viņi ilgu laiku paliek uzticīgi vienam, diviem aromātiem. Šī zīme pieder Zemes stihijai un tai tuvākas ir dabiskās ziedu un zāļu smaržas. Aromātos vērts pievērst uzmanību sūnu, koksnes, ilang-ilang un vaniļas notīm. Sievietēm – vēršiem nereti patīk saldeni aromāti ar gardēžu akordiem.

Sievietēm: Christian Dior „J`adore”, Gucci „Gucci II”, Chanel „Chance Eau Fraiche”, Carolina Herrera „212 Sexy”.

Vīriešiem: Christian Dior „Fahrenheit”, Yves Saint Laurent „L`Homme”, Hermes „Terre D`Hermes”.

Dvīņi – nepastāvīgi savās parfimērijas izvēlēs un tiem patīk eksperimentēt, izmēģināt jaunumus. Šai „gaisīgajai” zodiaka zīmei ir diezgan grūti tikt skaidrībā par savu parfīmu. Šodien viņiem var patikt klasiski aromāti, bet jau rīt pavisam neparasti un ekstravaganti. Visvairāk sievietēm – dvīņiem piestāv ziedu kompozīcijas, bet stiprā dzimuma pārstāvji var pievērst uzmanību citrusu un papardes parfīmiem.

Sievietēm: Chanel „Coco Noir”, Giorgio Armani „Acqua di Gioia”, Cerruti „1881”, Kenzo „L`Eau par Kenzo”.

Vīriešiem: Giorgio Armani „Acqua di Gio”, Versace „Versace Pour Homme”.

Ūdens stihijas pārstāvji, Vēži, priekšroku dod mierīgiem un harmoniskiem aromātiem, kas atbilst viņu dabai. Nereti vēži izvēlas klasiskas smaržas. Šīs zīmes pārstāves ir ļoti sapņainas un romantiskas. Viņu maigo un sievišķīgo tēlu papildinās aromāti ar lotosa, vaniļas, jasmīna un lilijas notīm.

Vīrieši – vēži var izvēlēties parfimēriju ar jūras akordiem. Tādas kompozīcijas radīs pārliecību un ļaus vēžiem atslābināties.

Sievietēm: Chanel „Coco Mademoiselle”, Burberry „Weekend”.

Vīriešiem: Lacoste „Lacoste Pour Homme”.

Lauvas – ļoti patīk pievērst sev apkārtējo uzmanību, tāpēc arī lauvas aromātam jābūt spilgtam, atmiņā paliekošam un oriģinālam. Šī zodiaka zīme, kas pieder pie uguns stihijas, dod priekšroku sarežģītām, piesātinātām un daudzpusīgām kompozīcijām. Lauvām nepiedien ekonomēt uz aromātiem, viņi izvēlas labāko. Šīs zodiaka zīmes daiļā dzimuma pārstāves var izvēlēties gardēžu, ziedu – augļu vai austrumnieciskas kompozīcijas ar greznu šleifu. Vīrieši – lauvas var izvēlēties savu aromātu no pikantajiem vai ādas parfīmiem.

Sievietēm: Chanel „Sycomore”, Chanel„Jersey”, Christian Dior „J`adore”, Calvin Klein „Euphoria”.

Vīriešiem: Dolce&Gabbana „The One For Men”.

Jaunava – pretēji lauvām, visbiežāk izvēlas ieturētus un spēcīgus parfīmus. Sīvas koksnes un svaigas papardes kompozīcijas piestāvēs mierīgām jaunavām – vīriešiem, bet izsmalcinātie šipra un ziedu aromāti patiks šīs „zemes” zodiaka zīmes daiļā dzimuma pārstāvēm.

Sievietēm: Christian Dior „J`adore”, Calvin Klein „Sheer Beauty Essence”, Chloe „Chloe Love Story”.

Vīriešiem: Chanel „Allure Pour Homme”.

Svari – piemīt lieliska gaume un smalka pievilcība. Viņi māk intuitīvi izvēlēties piemērotas smaržas kā sev, tā arī apkārtējiem. Šīs „gaisa” zīmes pārstāvji ir izsmalcinātu klasisko kompozīciju, kas izturējušas laika pārbaudi un personīgo pieredzi, atbalstītāji. Šie ir siltie, harmoniskie un saskaņotie aromāti ar sandala, tabakas, vīraka, pikanču un kafijas notīm. Sievietēm – svariem, nav svešas saldenas, bet ne bezgaumīgas kompozīcijas, kas rada komforta un mājīguma sajūtu.

Sievietēm: Givenchy „Ange Ou Demon Le Secret”, Lancome „Poeme”.

Vīriešiem: Yves Saint Laurent „La Nuit De L`Homme”, Christian Dior „Dior Homme Intense”.

Spēcīgie un patstāvīgie Skorpioni izvēlas izteiksmīgus aromātus ar juteklisku bāzi. Sievietes, kas dzimušas šajā „ūdens” stihijas zīmē, māk apburt un, viņām piemīt neizskaidrojama pievilcība. Aromātu viņām vajadzētu izvēlēties atbilstošu – juteklisku, pavedinošu, dziļu, ar afrodiziaku notīm – ambru, muskusu, pačūliju. Vīrieši tāpat var pievērst uzmanību koksnes – pikantajām, zaļumu – pikantajām un austrumnieciskajām kompozīcijām.

Sievietēm: Chanel №5, Guerlain“Champs Elysees”, Burberry “Body”.

Vīriešiem: Davidoff  “Champion”.

“Ugunīgos” Strēlniekuspievelkneparastiaromāti, kautvaitāsirsvaigasvaiaugļukompozīcijasareksotiskāmnotīm. Optimistiskie, dzīvespriecīgieundzirkstošiearomāti – labākāstrēlniekaizvēle. Likmesvajadzētuliktuzcitrusuuntropiskoaugļu, sūnu, lavandas un citāmdārgaskoksnessugunotīm. Izvēlotiesaromātu, strēlnieki, tāpatkālauvas, mēģinaatrastsevlabāko.

Sievietēm: Dolce&Gabbana “Light Blue”, Yves Saint Laurent “Opium”, Cacharel “Amor Amor”, Givenchy “Play Intense”.

Vīriešiem: Clinique “Happy For Men”, Carolina Herrera “CH Men”.

Pārliecinātajiem, atbildīgajiemundarbumīlošajiemMežāžiemtīkamasirsīvāsnotisaromātos. Viņineatļaujaslietotlētuparfimērijuunpievēršuzmanībubrendam, pirmsiegādātiessmaržas. Mežāžidodpriekšrokuaugstaskvalitātesun statusaparfimērijai, biežiatstājotsavuizvēliuzkāduvienuaromātu un nemainot to ilgulaiku. Mežāžasmaržuraksturamjābūtnedaudzieturētam, bet ne stingram, ne izaicinošamun, tajā pat laikā, pietiekamiizteiksmīgam, laipasvītrotumežāžapārliecinošodabu.

Sievietēm: Chanel №19, Christian Dior “Dior Addict 2”.

Vīriešiem: Chanel “Egoiste”, Bvlgari “Aqva Amara”.

BrīvībumīlošieŪdensvīri– gaisastihijaspārstāvji.Viņinavpieradušiizvēlētieskāduvienuaromātu, biežiuzviņutualetesgaldiņaatrodamidivivaivairākflakonu.Parasti tie irvieglas, neuzmācīgas, bet elegantaskompozīcijasarjūras, citrusuunziedunotīm, kampiemītatmiņāpaliekošasmarža.

Sievietēm: Guerlain “Shalimar”, Chanel “Cristalle”, Sisley “Eau Du Soir”, Trussardi “Donna”.

Vīriešiem: Lacoste “Essential”, Hugo Boss “Hugo”.

Romantiķi – Zivispriekšrokudodkompozīcijāmardzīvespriecīgusākumu (citrusu un augļunotis) un jutekliskubāzi (sandals, ambra, vaniļa). Daiļādzimumapārstāvesvarizvēlētiesziedukompozīcijasarfrēziju, orhideju, gardēniju, rozi, jasmīnuutt.Vīriešiemderētuizvēlētiespikantāsunādaskompozīcijasarkoksnesnotīm.

Sievietēm: Lancome “La Vie Est Belle”, Givenchy “AngeOu Demon Le Secret”, DKNY “Be Delicious”.

Vīriešiem: Lacoste “Lacoste Pour Homme”.

Ieklausītiesastrologurekomendācijāsvainē – tāirJūsuizvēle, taču, šieieteikumivariedvesmotuzjaunuaromātuiepazīšanu, kaspalīdzēsmodernaunneordināratēla radīšanā.