Kādām smaržām dot priekšroku vasarā?

Vairums burvīgo dāmu ar vasaras iestāšanos sāk meklēt saldus, bet ne pārsaldinātus aromātus, kas varētu ideāli derēt svelmainajām dienām. Kādas smaržas pieder pie šīs kategorijas, un kādi citi aromātu varianti būs aktuāli vasarā?

Parasti siltajā gada laikā eksperti rekomendē dot priekšroku nevis parfimērijas ūdenim, bet gan tualetes ūdenim. Atrast tualetes ūdeni ir diezgan viegli – uz smaržu kārbiņas jābūt uzrakstītam „EDT” (šis apzīmējums atšifrējas kā eau de toilette). Kā sieviešu vasaras smaržas jūs varat droši izvēlēties tos aromātus, kam ir apzīmējums „summer”, „ice” vai „freez”.

Nevar neatzīmēt, ka tieši vasaras noskaņojumu jums varēs uzdāvināt ziedu un ziedu – augļu sievišķīgie parfīmi. Rekomendē izvēlēties smaržas ar tā sirdī iekļautiem lavandas, vaniļas, ilang-ilang un jasmīna aromātiem. Šo ziedu klātbūtne smaržās garantē lielisku noturību pat pie visaugstākajām gaisa temperatūrām. Ja jūs vēlaties, lai parfīms skanētu dabiskāk, tīrāk un spilgtāk, tad vajadzētu izvēlēties tās smaržas, kam piemīt vienīgi viena centrālā nots. Savukārt, parfīms ar lielu daudzumu centrālo ziedu nošu, vairāku sastāvdaļu sajaukuma rezultātā, karstumā var dot pavisam citu rezultātu.

Rekomendē būt īpaši piesardzīgiem ne tikai pie izvēles, bet arī smaržu uzklāšanā saulainās svelmes dienās, par cik, no smaržu spreja „spirta pēdu” vietā, ja to pēkšņi skars tieši saules stari, var palikt pigmenta pēdas uz ādas.

Karstā vasarā vēlams atteikties no pārāk saldām notīm. Banāns, plūme, ķirši un avenes – tas ir visai riskants variants svelmainajam gada laikam. Rezultātā, aromāts var sanākt pārāk salds un smags. Daudz patīkamāk un smalkāk skanēs tādi augļi un ogas, kā dzērvenes, mellenes, marakuja un bumbieris. Neparasti vēsu sajūtu varēs sniegt smaržas ar piparmētras vai arbūza aromātu.

Bet, ko darīt tajā gadījumā, ja jūs vienkārši dievinat saldus aromātus un nav jūsu spēkos atteikties no tiem, pat neskatoties uz to, ka vasarā arī pati nedaudz nogurstat no tiem? Eksperti iesaka: pamēģiniet uzklāt parfīmu ne augstāk par kaklu un punktveidīgi. Var uzklāt smaržas zonā zem ceļiem, tad, ejot, aromāts izplatīsies jums apkārt ar patīkamu mākoni. Svaiguma fanātiem būs patīkami ienirt enerģisko jūras aromātu okeānā. Tie piepildīs jūs ar dzivespriecīgu enerģiju un kļūs par aktīvās atpūtas ideālo variantu. Pie tam, nav vērts pastiprināt uzmanību tieši uz sieviešu aromātiem, tādiem gadījumiem pilnībā derēs uniseks variants.

Turklāt, atsvaidzina rotaļīgās un dzirkstošās citrusu notis – piemēram, citrons, mandarīns, laims, greipfrūts, apelsīns. Tās jūs atradīsiet aromātu līnijā no Guerlain Aqua Allegoria – Limon Verde, Nerolia Bianca, Pamplelune, Mandarine-Basilic, kā arī Eau de Mandarine Ambree no Hermes. Visai harmoniskas svelmainajai vasarai skaitās smaržas, kam piemīt koksnes vai zaļumu bāze – tādas kā Herba Fresca no Guerlain Aqua Allegoria.

Karstai vasaras dienai piestāvēs arī ziedu aromāts no Christian Dior – J`adore.

Tāpat arī citrusi, ziedi, zaļumu toņi, kas ietverti aromātā Jour d`Hermes no Hermes.