Kādai parfimērijai dot priekšroku ziemā?

Pēc parfimērijas speciālistu domām, tāpat arī psihologu, galvenais raksturojums sieviešu smaržām ziemā – siltums. Uzdāvināt to jūsu ideālajam aromātam varēs vaniļas, medus, karameles, šokolādes, kafijas un sandalkoka notis. Ideālas ziemai būs austrumnieciskās smaržas, pirmās garšvielas, kas nāk prātā – krustnagliņa, kanēlis, kardamons, ingvers, muskatrieksts. Tāpat, jūs ar siltumu piepildīs un atmodinās dabisko sievišķību arī koksnes notis.

Parfimēri ir pārliecināti: svarīgi ir ne tikai zināt, kādas smaržas lietot ziemā, bet arī, kā tās pareizi uzklāt. Lai aromāts būtu tīrāks un ilgāk turētos, uzklājiet parfīmu pēc krēma izmantošanas.

Ziemā skumstat pēc vasaras? Pamēģiniet aukstākajam laikam gadā iegādāties ziedu, ziedu – pūdera smaržas vai izvēlaties parfīmu, kam buķetē atrodami vasaras augļi. Pareizā kombinācijā ar citām sastāvdaļām saderīgi un skaisti uz jums „skanēs” arī rozes, jasmīna un vijolītes aromāti. Īpaši veiksmīgi var būt lotoss, pačūlija vai ilang-ilang – tajos ir noslēpums, raksturīgs pašam pasakainākajam laikam gadā. Augļos un ogās atradīsies daudz sildoša salduma, kas piestāv ziemai – izmēģiniet uz ādas persiku, aprikozi, līčiju, aveni vai upenes. Dzirkstošās citrusu notis spējīgas atsvaidzināt ziemai domātās biezās smaržas, turklāt – tā ir svētku un ilgo jaungada brīvdienu firmas zīme.

Kādas smaržas ziemā izmantot navajadzētu? Vieglas ziedu kompozīcijas, it īpaši monoaromāti būs pārāk vienkārši un naivi (bez tam, šajā gada laikā noplok oža, kas nozīmē, ka smaržām, pēc definīcijas, ir jābūt spēcīgākām), jūras aromāti var izrādīties pārāk vēsi, bet zāļu un zaļumu parfimērijai, ziemas vidū, var ieskanēties nomācošais rūgtums. Atcerieties, ka svaigām smaržām ziemā piemīt sagrozīts aromāts – virsējās notis aukstumā turas ilgāk kā parasti, un rezultātā aromāts iegūst asumu.

Labākie ziemas aromāti sievietēm.

Daudzas sievietes nolemj ziemai iegādāties smaržas ar vaniļas notīm. Šo maigo un priecīgo afrodiziaku var atrast Hypnotic Poisonbuķetē, izsmalcinātajā aromātā The One no Dolce&Gabbana vai, ziedu Dior Addict, kas uz jūsu ādas ātri nomierina savu kaislīgo dabu. Vienu no pasaulē pazīstamākajiem vaniļas parfīmiem pieņemts uzskatīt Valentino „Valentina” – tā ir īsta leģenda un īstena sievietes smarža.

Nosaukts par „melno zeltu” elegantais aromāts Chanel Coco Noir – noturīgo ziemas smaržu variants. Koksnes notis, nedaudz garšvielas, silta, aptveroša mākoņa sajūtas. Šajā aromātā ir lielisko dāmu, no Holivudas melnbaltā kino, burvība un pievilcība.

Parfīma nosaukums La Vie Est Belle no Lancome runā pats par sevi: „Dzīve ir burvīga!” Ļoti svinīgs, drosmīgs un neatkarīgs aromāts, kas vislabāk atveras tieši rudens beigās, ziemā. Gaisma, prieks, dabiskums, dvēseles bagātība – atveras caur bumbiera un upenes sākuma notīm, sirds no apelsīna ziediem, īrisa un jasmīna. Šo sieviešu ziemas smaržu šleifs izrādās izsmalcinātas konditorijas ar vaniļas smalkmaizītēm un pralinē konfekšu aromāts, kas saskan ar austrumniecisko pačūliju un tonkas pupām.

Un, ja mēs runājam par saldumiem un garšvielām, tad nedrīkst aizmirst – Black Opium EDP no YSL – tajā jūs atradīsiet kafijas pupiņas, rozā piparu, jasmīnu, apelsīna ziedu absolu, vaniļu, pačūliju un ciedru.

Paco Rabanne „Olympea” – var nosaukt par zālēm pret sliktiem laika apstākļiem, kas ir uz ielas, tā arī jūsu dvēselē. Ļoti holistisks un dzīvespriecīgs aromāts. Šīs smaržas piestāv ziemai, burtiski uzzied un dzirkstī salā, skan dārgi un grezni mājas siltumā, taču tās arī var nosaukt par maigām.

Montale „Vanille Absolu” kā labākie selektīvie aromāti reaģē uz savu īpašnieci – tas maigi klājas uz ādas un atdzīvojas pie ķermeņa kustībām vai, kad jūs sapuriniet matus. Šis aromāts – burvīga klasika, kas pārliecinās jūs, ka ziema var būt mīlestības un rītausmas laiks.